Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Національно-патріотичне виховання в Свалявській загальноосвітній школі I-III ступенів №3

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, яке відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Це свято, яке символізує неподільність нашої держави та усвідомлення того, що в єдності – сила.

Для кожного з нас найкраще відзначення Дня Соборності – це підтримка один одного та відчуття відповідальності за захист нашої держави.

Відповідно до річного плану роботи школи, в знак шани та об’єднання  українських земель в закладі  проведено ряд заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України.

 Освітній процес  розпочато членами активу учнівського самоврядування «Лідер», які провели інформаційну лінійку «Моя єдина Україна». Директор школи Файт Т.В. привітала учнів та педагогів: «Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.  Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності».

Учні 6-7 класів під керівництвом заступника директора Суран М.А.,  педагога-організатора Сегеді Г.І та членів волонтерського загону «Помагай» долучилися до акції «Живий ланцюг єдності».

Учителі історії Владимирова Н.І., Юраш А.С. на уроках обговорювали питання, пов'язані з подіями та фактами щодо Соборності України, під час яких учні виступали з доповідями на теми: «Історія української державності», «Політична діяльність лідерів УНР та ЗУНР». Також переглядали документальні фільми «Акт злуки: відтворення історичної правди», «20 років до мрії». Бібліотекарем школи Перчак У.М. підготовлено тематичну виставку «Україна понад усе».« повернутися до списку подій