Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Попередження розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 06.04.2020 року Урядом запроваджено більш жорсткі заходи безпеки на період карантину.
Відділ освіти Свалявської райдержадміністрації з метою запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на офіційному сайті висвітлив доповнення до закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» та інші нормативно-правові документи щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби. 
З обмеженнями, які діють на території України під час карантину, відділ освіти оперативно ознайомив усіх керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, які, в свою чергу, через класних керівників та вихователів довели зазначену інформацію до батьківської та учнівської громадськості в онлайн та телефонному режимах і провели роз’яснювальну роботу. На територіях усіх навчальних закладів району розміщено інформацію у вигляді оголошень та знаків із попередженнями про відповідальність за порушення карантину і відповідні штрафи. Необхідна інформація також висвітлена на сайтах ЗЗСО. Керівникам закладів освіти надано номери телефонів чергових частин, куди вони повинні звертатися у разі виявлення порушень.
Акцентовано увагу на те, що дітям під час карантину перебувати на території закладів освіти суворо заборонено, а порушення дотримання законодавства каратиметься штрафом від 17000 грн.
Відділ освіти закликає директорів ЗЗСО району, педагогічні колективи, дітей, учнівську молодь та їх батьків дотримуватися норм і обмежень під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України. Варто звернути особливу увагу на нові зміни щодо заборон:
– перебування в громадських місцях без одягнутої маски чи респіратора;
– переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.
Зазначимо, що обмежувальні заходи у Свалявському районі вже введені в дію з 06.04.2020 року.

Також на сайті відділу освіти розміщена інформація щодо практичних порад для батьків у період зміни звичного режиму навчання їхніх дітей, як улаштувати робоче місце дітей та раціонально скласти режим навчання та відпочинку щоб зняти напругу і страх перед невідомим для них видом навчання.

 « повернутися до списку новин