Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Зроби сьогодні скільки зможеш – завтра зможеш ще більше!

Зроби сьогодні скільки зможеш – завтра зможеш ще більше!

 

Важка атлетика.

 

Підняти над головою понад 70 кг може не кожен чоловік, але це вдається 13-ти річному вихованцю Свалявської ДЮСШ  Ковалю Івану. Виступивши на Чемпіонаті України у ваговій категорії до 49 кг, що походили в м. Павлоград з 05 по 14 жовтня, Іван чудово показав себе серед більше ста учасників цих змагань. Наш вихованець у сумі двоборства підняв 111 кг, де ривок 48 кг – 7-ме місце. У поштовсі мав однакову підняту вагу з бронзовим призером  - 63 кг. За два роки заняттям важкою атлетикою, юний спортсмен неодноразово здобував нагороди у різнорівневих видах змагань, а на цьому Чемпіонаті України він став шостим, де поступився в 1 кг 5-му місцю.

Це тільки на перший огляд важка атлетика здається простим видом спорту. Глядачі бачать в основному тільки спортсмена зі штангою і підсумкові протоколи. Але найцікавіше відбувається поза мосту. Тренери в темпі, буквально бігом, підраховують, який підхід повинен зробити спортсмен. Йде справжнісінька боротьба. В цьому плані тренери Свалявської ДЮСШ Василь Попович та Сергій Фотул діють тактично грамотно. Вони намагаються враховувати всі найменші деталі для досягнення високих результатів важкоатлетів нашої школи.

Баскетбол.

 

«Я промахнувся 9 000 разів за свою кар’єру. Я програв майже 300 ігор. 26 раз мені було довірено вирішальний кидок, і я промахувався. Я зазнавав поразок знову і знову. І саме тому я досяг успіху

 

Майкл Джордан

 

Я думаю, що ці слова великого баскетболіста світу мотивують багатьох юнаків та дівчат нашої школи, що займаються цим видом спорту, і не лише.

В м. Ужгород 17 жовтня пройшов Чемпіонат області серед ДЮСШ юнаки та дівчата 2008 р.н. Як відомо, в будь-якій культурі люди стрибають від радості. І баскетболістки нашої школи стрибали, відчувши смак перемоги. У них І-ше місце, а у юнаків – 4-те.

Запитавши юних баскетболістів Свалявської ДЮСШ, чи пам’ятають вони ті моменти як вперше прийшли на тренування, як взяли до рук м’яча, якими очима дивилися на свої тренерів? Вони кожен з посмішкою відповідають, що це було захоплююче відчуття, емоції переповнювали і просто захват від  тренувань з майстрами свого діла, тренерами нашої школи Костянтином Стрельцовим та Олегом Негро.

 

Вікторія Титинець

                                 заступник директора Свалявської ДЮСШ

 « повернутися до списку новин