Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

АКЦІЯ МИЛОСЕРДЯ «ПОДАРУЙ ТВАРИНІ ДІМ» Вітаємо ще одного безпритульного цуцика, який знайшов свій дім і сім’ю, та вдячні Поповичу Володимиру Васильовичу, вчителю фізичної культури Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 за врятоване життя та підтримку у прове

АКЦІЯ МИЛОСЕРДЯ «ПОДАРУЙ ТВАРИНІ ДІМ»


Вітаємо ще одного безпритульного цуцика, який знайшов свій дім і сім’ю, та вдячні Поповичу Володимиру Васильовичу, вчителю фізичної культури Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, за врятоване життя та підтримку у проведенні акції.
Милосердя - це насамперед та людська якість, яка необхідна всім нам і якої зараз дуже не вистачає. Але іноді, аналізуючи вчинки людей, розумієш, що прояв милосердя може бути різноплановий та багатогранний. Милосердя і доброта можуть проявлятися не лише тим, що ми робимо самі, а і тим, на що спонукаємо інших.

Саме такий вчинок цими днями нам показав Попович Володимир Васильович, який, зустрівшись зі своїми друзями із Ждинієва, розповів їм про акцію милосердя «Подаруй тварині дім», ініційовану Е.В. Грабар, начальником відділу освіти, яку проводять у всіх закладах освіти району напередодні Різдвяних свят. Зі слів учителя, його друзів дуже зворушила ця акція, і вони разом звернулися до волонтера групи Save me/Врятуй мене у соціальній мережі Facebook Інни Новікової, яка залюбки допомогла їм знайти і прихистити маленьке знедолене цуценя. Завдяки Володимиру Васильовичу зараз про добрі справи, які проводить відділ освіти, знають за межами нашого району, у Ждинієві, куди і поїхало це дивовижне цуценятко, яке стане своїм господарям прекрасним охоронцем і вірним другом. 
Отже, давайте візьмемо приклад із цього прекрасного педагога і зробимо добрі справи напередодні Нового року та Різдва.  
Будьте милосердні, допоможіть безпритульним тваринам знайти свою оселю і люблячих хазяїв.« повернутися до списку новин