Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Легка атлетика для швидких i спритних!

     05 жовтня в м . Ужгороді відбувся «Кубок Ужгорода» з легкої атлетики, де і взяли участь вихованці Свалявської ДЮСШ.             

   Якщо дитина любить бігати і стрибати, їй подобаються змагальні ігри на швидкість і спритність, то заняття легкоютлетикою саме для неї.

    Сьогодні назву цього виду спорту  можна вважати умовною. Адже, важко назвати біг на на довгі дистанції – марафон, або метання молота - легкими фізичними вправами. Стародавні греки, наприклад, всі фізичні вправи, що розвивають силу і спритність, відносили до важкої атлетики. Зараз легка атлетика - не тільки найпопулярніший у світі, але і наймасовіший з усіх видів спорту. 

 

     Антон Уліганинець на дистанції 1500 м (4:48) посів І місце. Олександра Керечун у двох етапах – 100м (14.1) та 200 м (30.3) – посіла ІІ місце. Тренерами є В.І. Загарій та О.М. Головнич.

      Легка атлетика з різноманітністю її видів надає можливість дітям, які так люблять змагатися один з одним, втамувати свою спрагу суперництва. Цей вид спорту розвиває у дітей силу, витривалість, терпіння і цілеспрямованість, а найголовніше - легка атлетика розвиває всі групи м'язів, і тому, навіть залишивши заняття легкою атлетикою, дитина може продовжувати займатися будь-яким іншим видом спорту.

   На що ще хочеться звернути увагу мам і тат? На те, що легка атлетика, здатна дати дитині богатирське здоров'я, належить до виду спорту, що, до пори до часу, не вимагає великих матеріальних витрат. Iз спортивної форми придбати потрібно тільки спеціальне взуття, а короткі шорти (або спортивні штани) і майка, напевно, у кожної дитини знайдуться вдома. Так що при мінімальних витратах, бажаннi та силi волі юні спортсмени можуть стати чемпіонами і поїхати, якщо не на Олімпійські ігри, то на міжнародні змагання точно.

 

 

 

Вікторія Титинець

заступник директора ДЮСШ

 « повернутися до списку новин