Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

"Збережем красу природи"

"Збережем красу природи"

Під таким гаслом вчитель початкових класів Пукіш Н.М. Солочинської ЗОШ І-ІІ ступенів з учнями 3-4 класів підготувала шкільний виховний захід. Мета цього дійства – обєднати людей для захисту навколишнього середовища, привернути увагу до кологічних проблем нашої планети.

Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня.  Міжнародним свято було оголошено в 1990 році. У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства й солідарності народів .

До Дня Землі у 5-7 класах Солочинської ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулась пізнавальна гра  "Екологічна ромашка"Учні відгадували загадки з природознавства, розшифровували криптограму, вгадували голоси тварин, відповідали на питання вікторини і збирали пазли. Діти продемонстрували хороші знання.
Сподіваємось, що це допоможе учням задуматись про те, що людина й суспільство повинні докорінно змінити своє ставлення до природи та її ресурсів.

 « повернутися до списку новин