Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

АКЦІЯ МИЛОСЕРДЯ «ПОДАРУЙ ТВАРИНІ ДІМ» Вітаємо ще одного безпритульного котика, який знайшов свій дім і сім’ю, та вдячні Куруц Катерині Юріївні, вчителю англійської мови Березниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів за врятоване життя та підтримку у проведенні

АКЦІЯ МИЛОСЕРДЯ «ПОДАРУЙ ТВАРИНІ ДІМ»

Вітаємо ще одного безпритульного котика, який знайшов свій дім і сім’ю, та вдячні Куруц Катерині Юріївні, вчителю англійської мови Березниківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів за врятоване життя та підтримку у проведенні акції.

 

Ще одну чудову історію ми почули напередодні дня святого Миколая. Вчитель англійської мови Катерина Куруц власним прикладом показала, що таке милосердя і як потрібно допомагати друзям нашим меньшим, коли вони опиняються на вулиці, стають непотрібними.

Пані Катерина розповідає: «Нашого котика ми знайшли зовсім недалеко від нашого дому, точніше він сам наш знайшов. Недавно я відправила чоловіка на город зірвати трішки зелені. Натомість, він приніс маленького переляканого котика. Кошеня було дуже виснаженим та голодним, на вигляд мало десь 5 тижнів. Очевидно, воно блукало досить довго, але всі його проганяли, аж доки не дійшло до нашого дому. Котика ми нагодували, обробили від паразитів і спробували знайти добрі руки. Але бажаючих не було, тож добрими руками виявились наші. Таким чином це пухнасте, чудове кошенятко стало жити із нами та дарувати нам свою любов. До слова, знайда дуже боїться знову опинитись на вулиці. Він завжди знаходиться на території нашого господарства, любить обійматися та голосно муркотіти, словом, всіляко виявляти свою любов та вдячність. За вельми короткий час він став загальним улюбленцем».

Отже, давайте візьмемо приклад з цього прекрасного педагога і зробимо добрі справи напередодні Нового року та Різдва. 

Будьте милосердні, допоможіть безпритульній тварині знайти свою оселю і люблячих хазяїв.

 « повернутися до списку новин