Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

ВРУЧЕННЯ ПАСПОРТІВ В СВАЛЯВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ ступенів № 4

ВРУЧЕННЯ  ПАСПОРТІВ В СВАЛЯВСЬКІЙ  ЗОШ І-ІІ ступенів № 4

   У лютому 2020 року на базі Свалявської ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 організовано вручення паспортів учням яким виповнилося 14 років на якому присутні методист відділу освіти Оксана Гаврилівна Пилипанинець та начальник міграційної служби  Свалявському районі Степан Михайлович Залога.
    З привітальним словом до присутніх звернулися  директор школи Левко Мирослава Василівна, заступник директора школи Зийнич Марія Іванівна, класний  керівник 9 класу Кукуня Наталія Михайлівна.
   Оксана Гаврилівна Пилипанинець  наголосила на вчасне  і обов’язкове оформлення паспортів учням, яким виповнилося 14 років згідно вказівок МОН України та міграційної служби України. Методист наголосила, що вручення паспортів - це громадянське виховання, яке є складовою національно-патріотичного виховання учнів. В школі проводяться виховні години, бесіди з національно-патріотичного виховання учнів, зустрічі з воїнами АТО, в шкільному музеї зберігається Прапор України з підписами воїнів АТО 128 бригади. Школа виборола перше місце в районі серед шкіл І-ІІ ступенів в районних  предметних олімпіадах.
   Начальник міграційної служби Степан Михайлович Залога звернув увагу учнів, що паспорт громадянина України,  яким виповнилося 14 років видається безкоштовно. Перший паспорт видається на 4 роки, до виповнення 18 років. Відповідаючи на запитання  Степан Михайлович зазначив, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон мають електронний чіп із біометричними даними власника документа. Цей паспорт неможливо підробити, ним не зможе скористатися жодна інша особа.
   Автор статті та дирекція школи відмітили, що отримавши паспорт учні стали дорослішими, самостійними. Отримання паспорта- це  важлива подія кожної людини та відповідальність, потрібно берегти паспорт та бути гідними своєї держави.
   Привітали учнів 9 класу з концертною програмою учні 5 класу під керівництвом педагога-організатора Динис Н.І.
   Вручаючи паспорти начальник міграційної служби Степан Михайлович Залога побажав учням успіхів в навчанні та вихованні, бути гідними українцями, дотримуватись прав і обов’язків  учня, бути чесними та сумлінними.
   Відділ освіти вдячний дирекції школи Левко М.В, Зийнич М.І, Динис Н.І, Кукуні Н.М, Залозі С.М. за організацію та участь в проведенні сучасного виховного заходу громадянського спрямування.

 

 Методист відділу  освіти

 Оксана Пилипанинець 
 « повернутися до списку новин