Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

День благоустрою

     Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа, cадочок - наш другий дім.  І у ньому має бути чисто та затишно

   Відділ освіти районної державної адміністрації з метою поліпшення санітарного стану територій закладів загальної середньої освіти після зимового періоду та відновлення благоустрою в усіх закладах освіти району проводить заходи із забезпечення благоустрою територій загальноосвітніх, дошкільних закладів  та прилеглих до них територій. Разом із тим, відділом освіти 06.04.2019 року організовано акцію «Закарпаттю – чисте довкілля». Проводилося упорядкування територій закладів, виконувалися роботи з обрізки дерев та кущів, прибрано території від сміття, обкопані дерева. Прибирання, впорядкування території – чудова ініціатива. А коли все відбувається організовано, святково – це вже справжня толока. Згуртованість, об’єднання, чудовий настрій та сонячна весняна погода – все сприяло участі кожного у суботнику.

      У акції взяло участь 4024 учителі, вихователі, учні, вихованці, адміністративні та технічні працівники. Цього дня приведено у належний санітарний стан 76 будівель навчально-виховних закладів та прибрано 200 140 метрів квадратних прилеглих до них територій, висаджено 790 дерев і 580 кущів.

         Колективний крок до поліпшення стану довкілля зроблено, але попереду ще багато роботи. Акція ще триває. Ми впевнені, що кілька годин спільної плідної праці можуть зробити нашу Україну чистішою, а життя в ній – комфортнішим.

Методист РМК відділу освіти Скрип В. В.« повернутися до списку новин