Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

СПОГАДИ СВАЛЯВСЬКИХ ШКОЛЯРИКІВ, ЗОКРЕМА УЧНІВ ЗОШ №3, ЯК КОЛИСЬ БЕЗПРИТУЛЬНІ ТВАРИНИ СТАЛИ ЇХНІМИ ДОМАШНІМИ УЛЮБЛЕНЦЯМИ

СПОГАДИ СВАЛЯВСЬКИХ ШКОЛЯРИКІВ, ЗОКРЕМА УЧНІВ ЗОШ №3, ЯК КОЛИСЬ БЕЗПРИТУЛЬНІ ТВАРИНИ СТАЛИ ЇХНІМИ ДОМАШНІМИ УЛЮБЛЕНЦЯМИ

Власним прикладом Янчик Вероніка Віталіївна учениця 8-В класу, демонструє нам, як потрібно бути милосердним і дбайливим до наших чотирилапих друзів. Проживаючи по вул. Мукачевській,  місяць тому Вероніка знайшла покинутого котика, якого нагодувала, обігріла і дала йому дім.

 

 

Наші учні, два братики Богуміл та Дмитро Кушніри на вул. Бистрянській знайшли покинуту сіамську кішку. Кішка була дуже слабка і недоглянута, яку мучили паразити. Вони її вилікували, нагодували, та приютили. Так виглядає Мурчик сьогодні.

 

Учениця 5-В класу  Волонтир Марія, разом з своєю мамою, на залізній дорозі знайшли цуценя, яке було дуже налякане  і тремтіло від холоду. Марія зразу попросила маму, щоб забрати собі собачку додому і мама погодилась. Тепер Діна живе у чудовій сім’ї, де її люблять і завжди смачно годують.

 

Учениця 5- В класу Головнич Олександра, знайшла біля АЗС по вул. Верховинській маленьку риженьку  кішечку.  Яка дуже сильно «нявкала»  і вирішила, що забере її додому. Батьки не заперечували Олександрі у її рішенні, кішку вдома помили, нагодували і дали кличку Рижик.

 

 

 « повернутися до списку новин