Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Про підсумки конкурсів у 2018-2019 навчальному році

Впродовж 2018-2019 навчального року учні Свалявського району взяли участь у низці районних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

 

У ІІ (районному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь 94 учнів (39 учнів 3-4 класів та 55 учнів 5-11 класів). Конкурс проводився за завданнями Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Заклади освіти І-ІІІ ступенів

 

Назва школи

 

 

 

 

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього місць

Свалявська гімназія

6

 

1

7

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

 

 

6

6

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

 

4

 

4

Керецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

3

 

3

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

1

 

1

2

Березниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

2

2

Дусинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

3

3

Неліпинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

 

0

 

Заклади освіти І-ІІ ступенів

Назва школи

 

 

 

 

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього місць

Пасіцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

2

2

Росошанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

1

1

2

Сасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

2

1

3

Сусківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

2

2

Стройненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

1

 

1

Тибавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

2

 

2

Голубинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

0

Ганьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

0

Солочинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

0

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4

 

 

 

0

У ІІІ (обласному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у Свалявської гімназії  - диплом ІІІ ступеня.

У ІІ (районному) етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінаціях «Література» та «Історія і державотворення»

Заклади освіти І-ІІІ ступенів

 

Назва школи

 

 

 

 

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього місць

Свалявська гімназія

1

 

1

2

Керецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

1

1

2

Неліпинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

1

1

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

 

1

 

1

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

 

 

 

0

Березниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

 

0

Дусинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

 

0

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

 

 

 

0

 

Заклади освіти І-ІІ ступенів

Назва школи

 

 

 

 

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього місць

Пасіцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

2

2

Сусківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

2

 

2

Росошанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

1

 

 

1

Голубинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

1

1

Сасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

0

Стройненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

0

Тибавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

0

Ганьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

0

Солочинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

0

Стройненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

0

 

 ІІ (районний)етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Свалявська гімназія та Керецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – І місце, Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ІІ місце,  Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 та Пасіцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  -  ІІІ місце.

ІІІ (обласний)етап  ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Свалявська гімназія – І місце,  Керецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ІІ місце.

перейти далі>>



« повернутися до списку новин