Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Будівництво внутрішньої вбиральні у Черниківській загальноосвітній школі І ступеня Свалявської районної ради Закарпатської області

Будівництво внутрішньої вбиральні у Черниківській загальноосвітній школі І ступеня Свалявської районної ради Закарпатської області

 

Коли йдеться про реформування освіти, передовсім акцентується увага на навчальному процесі. Однак шкільне життя складається з багатьох, на перший погляд, дрібниць. Та саме вони іноді стають головними, коли доводиться вирішувати ту чи іншу проблему, пов’язану зі збереженням здоров’я учнів.

Саме тому у 2019 році Міністерство освіти і науки України розпочало програму з облаштування внутрішніх вбиралень у закладах освіти під назвою «Гідність дитини», адже якісне навчання неможливе без забезпечення учнів усіма необхідними умовами. Однак програма створення або реконструкції вбиралень на засадах співфінансування не діє у закладах, де навчається менше 20 учнів.

Саме тому відділ освіти Свалявської РДА у 2020 році здійснив будівництво та реконструкцію внутрішніх вбиралень у Черниківській загальноосвітній школі І ступеня Свалявської районної ради Закарпатської області за рахунок коштів районного бюджету, зекономлених закладами освіти на організації харчування. Загальна кошторисна вартість будівництва внутрішніх вбиралень становила 160 тисяч гривень.

Нові вбиральні для учнів, учителів та кімнати для технічних працівників – це потреба сьогодення. Право на приватність є базовим правом людини, а питання облаштування шкільних вбиралень – це не тільки питання санітарних норм, а передусім питання людської гідності.

 « повернутися до списку новин