Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

ПРОІНФОРМОВАНИЙ - ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ!

Відповідно до листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації № 01-15/809 від 26.02.2019 у закладах освіти проведені заходи з опрацювання Пам’яток щодо першочергових дій у разі виявлення предметів з ознаками вибухових пристроїв та щодо зовнішніх ознак та дій особи, що можуть вказувати на її приналежність до терористичної діяльності.

А саме:

- На черговій нараді практичних психологів району опрацьовано Пам’ятки.

- У школах проведено тематичні бесіди, виховні години, на яких опрацьовано Пам’ятки та розміщено у візуально доступних місцях .

- Серед учнів 9-11-их класів ЗЗСО проведено вікторину «Ознаки предметів, що можуть належати до вибухових пристроїв».

- Випущено стінгазети «Сучасний тероризм і як з ним боротися» та виготовлено буклети «Обережно! Вибухонебезпечно!» активами учнівського самоврядування.

- Розміщено на сайтах шкіл та відділу освіти Пам’ятки щодо профілактики можливої терористичної діяльності та підвищення рівня самосвідомості та пильності у разі виявлення осіб, які виношують терористичні наміри.

- Керівниками закладів проведено роботу з посилення контролю за пропускною системою та обмежено доступ осіб, які не задіяні в освітньому процесі, до приміщень, об’єктів закладів.

Методист РМК Островка Н.В.



« повернутися до списку новин