Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Навчання голів учкомів

   

      В жовтні 2019 року на базі Свалявської ЗОШ  І-ІІІ ступенів№ 3 проведено навчання голів учкомів за участю педагогів-організаторів  з порядком денним:

 

1. Вибори голови ради старшокласників району.

2. Про затвердження  плану роботи районної ради старшокласників.

3. інформування про насилля в родині, в школі, про булінг, про торгівля людьми.

4.Про оформлення паспортів учням 14 віку.

5. Про проведення акції «Назустріч  мрії».

6. Підсумки акції  «Милосердя» 2019 року.

7. Про гурткову роботу БШ.

         Голови учкомів одноголосно обрали головою ради старшокласників району Кошелю Яну, ученицю  Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, заступниками Мініну Євгенію, ученицю Свалявської гімназії та Рудош Юлію, ученицю Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

      Затверджено план роботи  ради старшокласників. Протягом року голови учкомів вивчатимуть основні правові документи про дотримання прав і свобод дитини, ведення ділової документації, питання національно-патріотичного виховання учнів.

         Заступник директора Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Суран Марина Андріївна наголосила на конкретні напрямки учнівського самоврядування в новому навчальному році. Рекомендувала провести зустріч лідерів учнівського самоврядування з депутатським корпусом районної ради.

         Методист відділу освіти Пилипанинець Оксана Гаврилівна наголосила про основні методичні рекомендації МО України: протидія насилля в сім'ї, протидія булінгу, протидія  торгівлі людьми.  Ці питання рекомендовано включити в порядок денний засідання  учкомів закладів освіти  в 2019-2020 н.році.

        Згідно з вказівками МОН України та міграційної служби учням, яким виповнилося 14 років зобов’язані  оформити паспорти.

         На навчанні підведено підсумки проведеної в районі акції «Милосердя» для одиноких пенсіонерів та про хід акції «Назустріч мрії».

         Оксана Пилипанинець (автор даної статті) звернула увагу на позашкільній роботі БШ на базі якого займаються  467учнів в 35 гуртках.

                                        Оксана Пилипанинець, методист відділу освіти« повернутися до списку новин