Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Про підсумки конкурсів у 2018-2019 навчальному році (продовження)

ІІ (районний) етап обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, Свалявська гімназія, Сасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – І місце, Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, Свалявська гімназія, Тибавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ІІ місце, Дусинська, Керецьківська, Неліпинська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.

Районний етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення» у номінаціях «Лист», «Вірш», «Малюнок», «Фоторобота»:

 

Заклади освіти

Назва школи

 

 

 

 

 І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього місць

Свалявська гімназія

1

 

1

2

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

2

 

1

3

 Дусинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

 

 

2

2

 Керецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

1

 

1

Березниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

1

 

1

 Голубинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

1

 

 

1

Пасіцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

1

 

1

Солочинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

1

 

1

XII Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

На конкурс були представлені 112 робіт у номінаціях: «Оповідання «Історія родинної пам’ятки», «Таємничі куточки і стежки рідного краю», «Одне з 7 чудес моєї рідної околиці», «Історічними стежками» - інтернет-блог про місцевість, де живу, «Моя серветка гаптована». «Сімейний портрет на тлі краєвиду». «Родинний герб», «Туристичний буклет про мій регіон».

Заклади освіти І-ІІІ ступенів

Назва школи

 

 

 

 

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього місць

Свалявська гімназія

 

 

1

1

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

 

 

 

0

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

 

 

 

0

  Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

4

5

1

7

 Керецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

 

0

Березниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

 

0

Дусинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

1

1

1

3

Неліпинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

 

0

 

Заклади освіти І-ІІ ступенів

Назва школи

 

 

 

 

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього місць

Пасіцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

3

1

 1

 5

Росошанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

1

1

 2

 4

Сасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

4

1

1

 6

Сусківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

 0

Стройненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

 0

Тибавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

2

1

 

 3

Голубинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

2

3

1

 6

Ганьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

2

2

 4

Солочинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

0

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4

 

 

 

0

Всеукраїнський  конкурс дитячого малюнку  «Зоологічна галерея»:

Солочинська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів – І місце, Свалявська №4 та Сасівська загальноосвітні школи І-ІІ ступенів – ІІ місце, Свалявські №1 та №3 загальноосвітні школи  І-ІІІ ступенів, Ганьковицька загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів –ІІІ місце.

Всеукраїнський юннатівський фестиваль «В об’єктиві натураліста»:

у номінації «Краща фоторобота» - Сасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – І місце, Свалявська гімназія  - ІІ місце, Керецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

у номінації «Кращий слайд-фільм» - Свалявська гімназія – І місце, Стройненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ІІ місце, Сасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ІІІ місце.

У районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» взяли участь 126 учасників. На  ІІ (обласному) етапі район представляли учні Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.

У Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» взяли участь 496 учнів, високі результати показали 118 (24%) учасників.

У Міжнародній природознавчій грі Геліантус  прийняли участь 235 учнів, дипломів І-ІІІ ступенів отримали 56 учасників (24%).

 У Міжнародному  математичному конкурсі «Кенгуру» - 665 учнів, з них відмінний та добрий результат у 398 учасників(60 %).

У Міжнародному конкурсі інформатиків  «Бобер»  з 250 учасників у 162 відмінний та добрий результат (65%).

У Міжнародному природничому інтерактивному учнівському конкурсі «Колосок»  прийняли участь 471 учень ,  золотий і срібний сертифікат отримали 459 учасників.

 

                                      Завідувач районного методичного кабінету відділу освіти

райдержадміністрації Е.Приходько



« повернутися до списку новин