Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Акція милосердя «Подаруй тварині дім» Вітаємо ще одного цуцика, який знайшов свій дім і сім’ю, та вдячні Пітрі Анастасії, учениці 7 класу Росошанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, за врятоване життя.

 

Акція милосердя «Подаруй тварині дім»

 

Вітаємо ще одного цуцика, який знайшов свій дім і сім’ю, та вдячні Пітрі Анастасії, учениці 7 класу Росошанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, за врятоване життя.

Анастасія Пітра: «Я завжди добре ставилася до  «братів» наших менших, але майже ніколи не замислювалася над тим, як їм живеться без господарів. Нещодавно зі мною трапилася подія, яка повністю змінила мене.

Повертаючись зі школи, на узбіччі дороги я помітила величезний сміттєвий мішок. Мене розізлив такий вчинок людей. Підійшовши ближче, я помітила, що там щось заворушилося. Мішок був розірваний, і звідти на мене дивилася пара маленьких переляканих оченят. Хтось викинув цуцика разом зі сміттям. Я швиденько витягла його звідти і помітила, що песик був такий виснажений, що навіть не мав сили подати хоч якийсь голос. Рішення було одне – забираю додому. Сьогодні, дивлячись на цю собачку, ніхто не скаже, що вона зі сміттєвого мішка. Усім нам дарує тільки радість.« повернутися до списку новин