Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Круглий стіл за участю працівників міграційної служби

    

    Травневого дня на базі Голубинської ЗОШ І-ІІ ступенів під керівництвом методиста відділу освіти Оксани Пилипанинець, дирекції школи Віри Ряшко  та заступника Світлани Дюлай організовано «круглий стіл» за участю начальника міграційної служби Степана Залоги  та його заступника  Івана Станковича.

      Відкрила захід Віра Ряшко, яка побажала учням миру, щастя, успіхів у навчанні, наголосила на важливість цієї події в наші дні.

    Учні 9 класу виступили з концертною програмою «Ми – українці». Працівники міграційної служби Степан Залога та Іван Станкович відповіли на запитання учнів: про напрями роботи  міграційної служби, перевагу нового зразка паспорта над старим, права та обов’язки учнів, терміни оформлення закордонних паспортів, безвізовий режим, виїзд за кордон неповнолітніх.

   Вручаючи паспорти, вони закликали вихованців не забувати, що стаючи дорослими, ми повинні бути гідними українцями, примножувати звичаї і традиції нашого народу.

    Вручення паспортів це громадянське виховання, яке є складовою національно-патріотичного виховання. Згідно з вказівками Міністерства освіти України та Міграційної служби України для учнів, яким виповнилося 14 років, оформлення паспорта є обов’язковим.

     Автор статті акцентувала увагу на національно-патріотичному вихованні учнів. Відмітила, що на базі школи працює музей, який  має звання «Зразковий музей України».

      У музеї зібрано  багатий документальний  матеріал про  учасників бойових дій та воїнів АТО, жителів села, ветеранів Другої світової війни, ветеранів праці (засновник музею – Безик М.І, вчителька-пенсіонерка, керівник Безик Ж. В., вчитель зарубіжної літератури). На базі музею проводять виховні заходи, районні та обласні семінари.

         На завершення виховного заходу гості та учні відвідали шкільний музей.

 

Оксана Пилипанинець, методист відділу освіти Свалявської РДА

 

 

 « повернутися до списку новин