Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Спогади сусківських школяриків, як колись безпритульні тварини стали їхніми домашніми улюбленцями

Спогади сусківських школяриків, як колись безпритульні тварини стали їхніми домашніми улюбленцями

 

На Свалявщині добігає кінця акція милосердя «Подаруй тварині дім». Однак наші школярики займатимуться, займаються і займалися добрими справами і раніше, адже навчені не бути байдужими до братів наших менших. Ось цікаві історії від учнів Сусківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.

Василина Талап: «У моєї мами була подруга, а в неї кошеня. Подруга сказала, що воно їй не потрібне і ми забрали маленького до себе додому. Він був у коробці маленький і зовсім беззахисний. Вигляд кошеняти був радісним та водночас сповнений переживань від зустрічі зі мною. Я назвала його Моріс. У мого пухнастика сіра шерсть, прекрасні сині, як небо, очі та гарненький приплюснутий носик.

Моріс розумний, грайливий та добрий котик. Я люблю своє кошеня за те, що воно не зле, а дуже лагідне, слухняне та любязне. Це була моя мрія і вона здійснилася. Вірте і ви у дива!»

Євгеній Желізник: «Коли я повертався зі школи, то побачив замурзану і злякану кицю. Спочатку подумав, що вона чиясь, але, підійшовши до неї ближче, зрозумів, що вона бездомна. Її вигляд це підтвердив. Я взяв її додому нагодував, помив. І тоді зрозумів, що я її нікому не віддам».

 

Антон Коропатов «…Вечоріло. Сонечко вже майже сіло за обрій. Я поспішав додому. Раптом почув жалібне нявчання. Коли я повернувся, то побачив мале кошеня, яке сиділо під мостом. Воно тремтіло від холоду. Я взяв його на руки, кошеня почало муркотіти. Потім відніс його додому, покупав та напоїв молоком. Мама дозволила його залишити.

Виявилось, що це дівчинка. Я назвав її Пушинка».

Анастасія Добош: «Зустріла свою кішку на вулиці. Побачила безпорадну красуню і відразу у голові промайнула думка: вона буде моя.

Тварина була пухнаста-пухнаста, проте дуже злякана. Я взяла її додому. Там її нагодувала, напоїла молоком. І дала їй ім’я Люся».

 « повернутися до списку новин