Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Чемпіони мають розум, огорнутий силою!

Чемпіони мають розум, огорнутий силою!

 

  Впевнені в собі та сміливі важкоатлети Свалявської ДЮСШ, не бояться поразок і невдач, а вчаться на них та діють, наполегливо йдучи до мети. У них є пристрасть і бажання досягти успіху, вони виходять за межі свого комфорту і доводять нам, що все можливо.

   Тому, якщо ви хочете досягти успіху в обраній вами сфері, не дивлячись, що це – спорт, музика чи наука, вам потрібно правильно налаштувати своє мислення і силу духу. Так само як це роблять чемпіони з важкої атлетики нашої школи.

   14 вересня в с. Ільниця Іршавського р-н,  відбулася Першість області з важкої атлетики серед ДЮСШ.

    В них взяло участь 60 спортсменів різної вагової та вікової категорій, серед яких наші найкращі.

У категорії 45 кг: Іван Плоскіна – І місце (ривок 33 кг, поштовх 42 кг. Сума двоборства 75кг). Іван Коваль - ІІІ місце. Олег Чубірка – 4 місце

У категорії 49 кг: Василь Альберт – І місце.

У категорії 55 кг: Петро Гебеш – І місце (ривок 65 кг, поштовх 81 кг. Сума двоборства 146 кг).

У категорії 67 кг: Олександр Бодак – ІІІ місце (ривок 37 кг, поштовх 51 кг. Сума двоборства 88 кг).

У категорії 73 кг:  Денис Реблян  – І місце (ривок 74 кг, поштовх 91 кг. Сума двоборства 165 кг). Андрій Шпичка – ІІ місце (ривок 55 кг, поштовх 70 кг. Сума двоборства 125 кг).

У категорії 89 кг: Василь Безик абсолютний чемпіон – І місце (ривок 102 кг, поштовх 130кг. Сума двоборства 232кг). Артем Ганенко – ІІ місце (ривок 45кг, поштовх 70 кг. Сума двоборства 115 кг).

Серед п’яти команд ДЮСШ області, важкоатлети Свалявської ДЮСШ стали чемпіонами. З  відривом  у 39 очок посіли перше місце. Переможці нагороджені грамотами та медалями.« повернутися до списку новин