Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Життя прожить — не поле перейти

Життя прожить — не поле перейти. 
Ця істина давно усім відома. 
Однак не всім дано здолати втому 
В дорозі до життєвої мети.

                         Олександр Афонін

 

 

… «У кожного своя доля, і свій шлях широкий», - писав Кобзар. Правду казав, але змовчав про те, де кожен з нас опиниться в кінці цього шляху. Когось і на схилі віку оточуватимуть рідні та близькі, а когось - відчайдушна самотність. Самотність… Коли немає рідних, але є необхідність у догляді – ось головні причини, коли  люди  опиняються у будинку  людей похилого віку.

Учні   7,8 класів Голубинської  ЗОШ І-ІІст . з педагогом-організатором  Гавриловою С.Т.  напередодні  Великодня   відвідали  Свалявський будинок людей похилого віку. Вони  завітали не з порожніми руками, а принесли заздалегідь підготовлені подарунки та частинку своєї любові та поваги.

Школярі привітали  стареньких  зі  святом Воскресіння,   побажали їм   здоров 'я, гарного настрою,  миру.  Подібні зустрічі вже давно стали доброю традицією освітнього  закладу.

Жителі будинку престарілих із посмішкою зустріли юних школярів. Приємно було спостерігати за тим, як змінювався настрій  на їх  обличчях. Після концерту вони підходили до дітей і щиро дякували за подаровані приємні миті.« повернутися до списку новин