Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Наступність дошкільної та початкової освіти як основа формування фундаменту для успішності майбутніх першокласників в умовах НУШ

Наступність дошкільної та початкової освіти як основа формування фундаменту для успішності майбутніх першокласників в умовах НУШ

 

    27 лютого 2020 року на базі Свалявського дошкільного навчального закладу №13 Свалявської міської ради Закарпатської області відбулося методичне об’єднання вихователів міських закладів дошкільної освіти на тему «Наступність дошкільної та початкової освіти як основа формування фундаменту для успішності майбутніх першокласників в умовах НУШ».

   У засіданні методичного об'єднання взяли участь завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Ельвіра Приходько, методист відділу освіти Наталія Степанюк, директор Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Свалявської районної ради Закарпатської області Тетяна Файт та заступник директора з навчально-виховної роботи Марина Суран.

   Засідання проходило в інтерактивній формі. Розпочала захід завідувачка Свалявського ДНЗ №13 М. Колерникова, ознайомивши присутніх із роботою закладу та акцентувавши увагу на новаціях, що використовуються в роботі дошкільного закладу. Педагоги переглянули заняття з комунікативно-мовленнєвого розвитку з дітьми раннього віку на тему «Подорож у казковий світ», яке проводила вихователь Марія Гадайчук, та квест із дітьми старшого дошкільного віку на тему «Скоро в школу», під час якого було використано елементи соціо-ігрової технології В. Букатова, технологію роботи з коректурними таблицями Н. Гавриш.

   Вихователь-методист Свалявського дошкільного навчального закладу №13 Сніжана Черкес провела анкетування присутніх щодо наступності в роботі закладу дошкільної освіти та Нової української школи. Педагоги створили інтелектуальну карту на тему «Наступність», розглянули ключові компоненти Нової української школи. Під час роботи в групах досліджували наступність державних стандартів дошкільної та початкової освіти, наступність в організації предметно-розвивального середовища та в використанні методів і прийомів роботи. Завідувач Свалявського ДНЗ №13 провела презентацію співпраці закладу та Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

   Підсумком методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти стало складання моделі ідеального майбутнього першокласника та розробка рекомендацій для батьків щодо підготовки дитини до навчання у школі.

 

 

Наталія Степанюк,

методист відділу освіти« повернутися до списку новин