Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Спогади школяриків свалявського навчально-виховного комплексу №10, як колись безпритульні тварини стали їхніми домашніми улюбленцями

Спогади  школяриків свалявського навчально-виховного комплексу №10, як колись безпритульні тварини стали їхніми домашніми улюбленцями

Учень 2-го класу Свалявського НВК № 10 Ільницький Артем знайшов собачку гуляючи з батьками в лісі.

«Воно, бідне, не могло вилізти із коробки, хтось залишив його посеред лісу.  Я разом з батьками забрав собачку додому. Зараз ми нерозлучні, весь вільний час проводимо разом. Джек полюбляє гратись з мячем.

Разом з татом, ми збудували собаці власний будиночок.

Собака завжди доглянута та сита.»

 

 Учень 3-го класу Свалявського НВК №10 Дуб Сергій

«Я вийшов надвір погуляти та знайшов двох беззахистних кошенят. Вони були дуже цікавого забарвлення. Коли я подивився в їх очі, то мені здалося, що ми будемо справжніми друзями. Я взяв цих двох кошенят, відніс додому, нагодував та відігрів.

Мені дуже хотілося залишити їх вдома, але спочатку тато з мамою пояснювали, що за ними потрібно доглядати, годувати і я з цим погодився.

Назвав їх Ася та Уся.

Котики підросли, вони відчувають любов та радість до них.

Ось так я з батьками зробили добру справу:  врятували котиків від загибелі і знайшли чудових друзів.»

Учениця 4-го  класу Свалявського НВК № 10 Чепіжко Кірієна-Мирослава знайшла свого собаку біля Свалявського дитячого будинку.

 «Собачка була дуже мокра та вся в кліщах. Ми разом з мамою забрали її додому, вимили спеціальним шампунем, повиймали з неї кліщі. Зараз собака дуже охайна, сита та щаслива, що її забрали до нової сімї. Я не доручаю нікому її годувати, тільки  сама даю їжу своїй собаці.

Ми назвали нову улюбленицю – Санта. Санта дуже чемна та розумна  дівчинка, вона вже знає навіть команди «Сидіти», «Лежати», «Дай лапку».

Ми обожнюємо гратись разом.»

 « повернутися до списку новин