Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Котилася писаночка…..

Котилася писаночка…..

Котилася писаночка з гори на долину,

Прикотилась прямісінько до нас у гостину.
А за нею йде Великдень, несе білу паску,

Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку.
Відчиняймо воротонька, гостоньків вітаймо,

"Христос воскрес!" усі разом мерщій заспіваймо.

 

Минулого тижня відділ освіти демонстрував роботи учнів, їхніх родин та педагогічних колективів, представлені цікавими композиціям виконананими різними техніками. Усе задля того, щоб створити атмосферу свята і передати головну ідею фестивалю-конкурсу: збереження і відродження  українських народних традицій, створення умов для творчого і духовного розвитку дітей.

Кожна диво-писанка, вишитий рушник, міні-композиція демонструють наполегливість, старанність і творчий підхід у розкритті тематики фестивалю-конкурсу. При цьому уся тематична композиція відтворює споконвічні традиції наших предків, що бережно передавалися від покоління до покоління. У них закладено любов, уміння цінувати духовне, а не матеріальне, а також такі загальнолюдські цінності, як повага, щирість, доброта, працелюбність.

Дякуємо кожному учаснику, кожній родині. Хочемо вірити, що упевненість у тому, що справа, якою ми займаємося, не є марною, що у своєму бажанні миру, здоров’я, спокою, благополуччя кожній родині – ми єдині, додадуть нам сил, терпіння, наполегливості у подоланні тимчасових негараздів.

 

Будьмо здорові!

 « повернутися до списку новин