Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

«Ой хто, хто Миколая любить!»

       19 грудня – особливе свято, День Святого Миколая. Це свято любові й душевної теплоти. Адже у цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, аби зазирнути в чарівний чобіток на вікні, адже так приємно знайти в ньому подарунки.

    Миколай Чудотворець для нашого народу – це символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще – символ надії та віри у найкращі людські чесноти. Саме тому українці з давніх часів вважали Миколая своїм святим. Усе життя Святого Миколая було сповнене благодіяннями та чудесами. Християнська церква прославляє Миколу Чудотворця як помічника усім, хто опинився в біді та скорботах. Дякуючи доброму імені Святого Миколая, кожен із нас сьогодні може зробити щасливими діток, обділених долею у батьківській ласці. Та й до власних дітей цього дня ми маємо можливість прийти з казкою і відзначити за слухняність та гарне навчання.

    Напередодні Дня Святого Миколая у всіх закладах освіти Свалявщини пройшли святкові виступи, де наші дошкільнята та школярі мали можливість показати усі свої таланти. За це Святий Миколай подарував їм чимало смаколиків. А допомагали йому у виборі подарунків небайдужі свалявчани – постійні помічники у добрих справах. Цього року за їх допомогою було забезпечено подарунками майже 3460 діток – це учні 1-4 класів 24 закладів загальної середньої освіти та дітки 12 дошкільних закладів освіти району.

      Серед помічників Миколая варто назвати: Івана Івановича Микульцю – депутата Свалявської районної ради; Андрія Георгійовича Гуледзу – приватного нотаріуса міста Сваляви; Юрія Юрійовича Григу – директора ФОП «Голден Фрутс»; Олександра Васильовича Салія – директора заводу мінеральних вод «Маргіт»; Павла Павловича Ганинця – генерального директора санаторію «Квітка полонини»; Володимира Віталійовича Суботовського – директора ТОВ «Аква-Поляна».

         Низький уклін та слова подяки всім, хто допоміг діткам одержати такі корисні та смачні даруночки.

        Нехай це свято вселить у нас любов і надихне на добрі справи, милосердя, нехай подарує нам віру у здійснення наших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!

         Від щирого серця вітаємо всіх із цим чудовим днем – Днем Святого Миколая! Щастя вам цілорічного, безперервного і величезного! Нехай Господь Бог освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!« повернутися до списку новин