Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Свято знань у Сасівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів

      Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і дев'ятикласників 2 вересня 2019 року — особлива подія, адже для одних все відбувається вперше — перший клас, перша вчителька, перша парта, перші шкільні будні.

       А для учнів дев'ятого класу цей навчальний рік — завершальний етап у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2020 року. День знань в Сасівській ЗОШ І-ІІ ступенів цьогоріч пройшов організовано та злагоджено, радуючи всіх присутніх яскравими осінніми барвами та святковими урочистостями з нагоди початку нового навчального року.

      Серед особливостей початку цього навчального року є те, що свято пройшло під гаслом "Благодійність - замість квітів". Колектив Сасівської ЗОШ щиро вдячний всім, хто долучився до цієї акції. Завдяки спільним зусиллям було зібрано 2370 гривень , які будуть передані на лікування онкохворих дітей , а також багато подарунків та іграшок для вихованців дитячого будинку.

      Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей! Вітаємо щиро всіх з новим  2019 - 2020 навчальним роком!

 

Педагогічний колектив Сасівської ЗОШ« повернутися до списку новин