Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Цікава зустріч учнів із греко-католицьким священиком

На початку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово (Ів. 1:1). Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього (Ів. 1:3). Славетні перші рядки Євангелії від Івана відсилають нас до самого Початку, до того джерела, звідкіля випливає ріка часу. Далі — тільки небуття, а позаду — повна драматизму історія десятків і сотень поколінь людей. Але, обернувшись, ми не бачимо їх, світло нового життя наповнює очі наші, занурюючи у морок передісторію людства.

 

Цікава зустріч учнів 8-В, 5-В, 5-А, 7-А класу із греко-католицьким священиком о.Юрієм. відбулася 10.12.2020р на базі Свалявської ЗОШ I-IIIст. №3 під керівництвом Оксани Іванівни Сай. Проникливе Слово, змістовні повчання, яскраве ілюстрування прикладів, як потрібно поводитись дітям, чого робити не слід та які вчинки призводять до непоправних життєвих ситуацій восьмикласники сприйняли з цікавістю.

Насамкінець із заключним словом виступила заступник директора Марина Анріївна Суран.

Висловлюємо щиру вдячність о.Юрію служитель парафії "Різдва Пресвятої Богородиці" та Протоієрей о.Роман Колерников настоятель храму "Всіх Святих" м.Сваляви за незабутню змістовну зустріч напередодні зимових свят.

 

Колектив Свалявської ЗОШ I-IIIст. №3« повернутися до списку новин