Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Спорт – це характер та сила волі!

   Канікули, відпустки вже закінчуються, а нові досягнення у вихованців Свалявської ДЮСШ розпочинаються. 

      У чому ж полягає користь спорту для дітей?  Вся справа в тому, що всі звички і переваги, а також основи способу життя і погляди на навколишній світ формуються з ранніх років. Зайняття спортом в дитинстві сприяють тому, що і в майбутньому дитина буде любити рухатися, вести активний спосіб життя. А це означає, що і в дорослому житті буде активною і цілеспрямованою людиною і завжди буде йти до своєї мети і домагатися її.

   Баскетбол. В м. Ужгород 11 серпня відбувся Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2004, 2006, 2008 р.н.3х3 (стрітбол). Взяло участь 31команда різних вікових груп (U-10, U – 12, U - 14).    Три команди представляли Свалявську ДЮСШ. В категорії 2008 р.н.(у фіналі зіграли: м. Свалява-м. Мукачево, 11:4) та 2006р.н.(фінал: м. Свалява-м. Ужгород, 11:6) стали чемпіонами області. А баскетболісти 2004 р.н. вибороли бронзу, зустрівшись у двобої з командою м. Ужгород (10:5).

    Призерів змагань нагороджено грамотами, кубками та медалями. Тренери  команд – К.Д. Стрельцов та О.П. Негро.

     Спорт вчить дітей та також дорослих бути терплячими і стриманішими, вчить самоконтролю, увазі та дисципліні, а ще виховує вольові якості.

   Займайтесь спортом та будьте здорові!

                              Вікторія Титинець, 

заступник директора Свалявської ДЮСШ

 « повернутися до списку новин