Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

 Професійне зростання педагога

                                      

 Професійне зростання педагога

        Упродовж жовтня-листопада на базі Свалявської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №3 відбулася ІІІ очна сесія для  учителів, які навчатимуть учнів у 2020-2021 та у 2021-2022 навчальних роках. 

         Відповідно до плану-графіку Типової освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників заняття з елементами тренінгу проходило за темами «Робота з батьками. Освітній потенціал гри з LEGO. Державний стандарт. Типові навальні плани. Інтелект карта. Графічні організатори». Сьогодні цілі й завдання реформування освіти вимагають від освітян впровадження не лише нових педагогічних технологій, методів і прийомів, а й інноваційних форм організації навчання, які сприяють розвитку нових суб’єктних стосунків між учителем і учнем. На сьогодні цим вимогам відповідає тренінгова система, яка формує життєві навички сприятливі для здоров’я, безпеку, гармонійний розвиток і особистий успіх. Освітяни освоювали сучасні  методики навчання, мали можливість практично їх застосовувати, активно працювали у групах.  

       Об’єднані учасники у команди створювали та презентували  інтелект карти, створювали графічні організатори. Ділилися своїми відкриттями, враженнями та думками щодо Державного стандарту, ознайомлювалися з типовими освітніми програмами.

              НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

          Чи важко було працювати вчителям? Я би сказала – нелегко. Довелось змінити свою свідомість, перебудувати сприйняття навчального матеріалу, зробити перший крок та почати дорогу зі слова «так» самому собі.  

Наталія Власик,

                                                                             тренер НУШ,

методист РМК відділу освіти

 « повернутися до списку новин