Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

ІІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин».

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» проводить у 2019-2020 році ІІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин». Його мета - популяризація та пропедевтика гуманного ставлення до тварин у суспільстві, насамперед серед учнівської молоді. Завдання конкурсу в цьому році - скласти продовження оповідання «Погризені капці». До участі у конкурсі запрошували учні 4-6 класів закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти відповідного віку. 
Конкретними цілями Конкурсу визначено розширення знань про проблему безпритульних тварин;  розуміння відповідальності за домашніх улюбленців; усвідомлення необхідності захисту «братів наших менших»;  ознайомлення з наслідками безвідповідального ставлення до тварин;  розвиток навичок логічного і творчого мислення;  удосконалення здібності обговорювати тему в різних формах творчого самовираження;  розвиток здібностей вирішення проблемних завдань та творчого мислення;  підтримка всебічних здібностей дітей, створення умов для розвитку інтересів;  упровадження використання інформаційних технологій у засвоєнні знань;  підвищення дитячої впевненості в свої можливості; заохочення дітей до здорового суперництва.
Для участі в Конкурсі необхідно було  скласти продовження оповідання «Погризені капці»  обсягом до 2 сторінок друкованого тексту та надіслати роботу до обласного оргкомітету . Участь у Конкурсі  була індивідуальною. Складений текст  логічно продовжував зміст оповідання. 
Цьогоріч у нас два лауреати на обласному етапі: Дарина Поцко, учениця Росошанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області, керівник Марфинець Н.В., та Попович Максим, учень Свалявської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Свалявської районної ради Закарпатської області, керівник Попович Л.О. 
Вітаємо талановитих діточок!!! Бажаємо творчих успіхів та любові до тварин, плідної співпраці з своїми учителями, (наказ додається).« повернутися до списку новин