Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Міжрегіональний проект «ПрофіКемп»

      Нещодавно у м. Мукачеві відбувся обласний фінал Міжрегіонального проекту «ПрофіКемп» на Закарпатті, організаторами якого є Закарпатський обласний центр зайнятості спільно з департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Обласною бібліотекою для дітей та юнацтва.

    Мета проекту – сприяти підвищенню професійного інтересу молоді до кар’єри в туристично-рекреаційній сфері; ознайомити школярів зі світом професій та спеціальностей в туристичній індустрії, які є перспективними та актуальними на сучасному ринку праці регіону.

            У фінальному етапі взяли участь 4 команди, кожна з яких представила певний туристичний регіон Закарпаття. Серед них: Рахівщина, Перечинщина, Свалявщина та Мукачівщина. Протягом року школярі 10-х класів досліджували маловідомі факти з історії рідного краю, знайомились із цікавими людьми, розробляли нові туристичні маршрути, створювали власні сторінки у соцмережах, де популяризували свій край та висвітлювали проведену роботу. У фіналі команди змагалися у чотирьох номінаціях: «Кращий туристичний маршрут», «Кращий гід-екскурсовод», «Оригінальна сувенірна продукція» та «PR-кампанія проекту». Хочеться відмітити, що всі учасники змагалися достойно. Каманда Сваляви “SolyvaMandru” (Свалявська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Свалявської районної ради Закарпатської області) вибороли почесне призове місце.

 

Марія Дребітко,

головний спеціаліст відділу освіти« повернутися до списку новин