Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Вручення паспортів у Керецьківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

      Вже стало доброю традицією вручення паспортів учням 9 класів, яким виповнилося 14 років. Із нагоди цієї почесної події  квітневого дня до Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали начальник міграційної служби Степан Залога, його заступник  Іван Станкович та автор цього допису (методист відділу освіти Оксана  Пилипанинець).

         Відкрив захід директор школи Василь Андрела, який наголосив, що важливою подією для кожної людини є отримання паспорта громадянина України, який засвідчує особу. Побажав  учням успіхів у навчанні, миру, радості.

     Працівники міграційної служби Степан Залога та  Іван Станкович, вручаючи дев'ятикласникам паспорти, наголосили на важливості громадянського виховання,  на дотриманні учасниками освітнього процесу прав і обов'язків. Також ознайомили учнів із напрямками роботи міграційної служби, відповіли на запитання учнів:  про переваги паспорта нового зразка  над старим, про закордонні паспорти, про кількість виготовлених паспортів протягом року.

         Методист відділу освіти відмітила успіхи та досягнення  школи в районних та обласних конкурсах і  змаганнях. Протягом 2015-2017 років вихованці Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів втретє виборюють перші  місця у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі  «Сокіл» («Джура»), керівником якої є  вчитель фізичного виховання  М.І. Бучмей. У 2018 році школа була нагороджена грамотою районної  ради за найкращу волонтерську роботу. У районних конкурсах «Новорічна композиція», «Український сувенір», «Воскресни, писанко!», у яких брали участь голови учкомів закладів освіти, школа теж має призові місця. Оксана Пилипанинець відмітила збірку поезій «Дивосвіт світання», книгу з народознавства «Свалявщина в легендах і переказах» учителя української мови і літератури закладу та методиста відділу освіти Андрели Лариси, які виховують в учнів шану  та любов до рідного краю, до України.

         Привітав дев'ятикласників  із подією становлення дорослості хор учнів  молодших  класів, натхненно виконавши пісні про дружбу, Україну (керівник М.І.Сакаль).

         Марія Дочинець, заступник директора школи з виховної роботи,  акцентувала увагу на національно-патріотичному вихованні учнів. Побажала учням примножувати  успіхи та досягнення школи, бути гідними патріотами своєї держави.

         Насамкінець гості оглянули картинну галерею школи, яка оформлена під керівництвом Василя Маровдія, заступника директора школи.

         Змістовний сценарій свята,  підготовлений Надією Варгою, педагогом-організатором школи, та Марією Дочинець, заступником директора школи, надовго залишиться в пам'яті всіх, хто був присутній на ньому.

         Відділ освіти щиро вдячний дирекції школи В.В.Андрелі, В.М.Маровдію, М.І.Дочинець, класним керівникам 9-х класів, педагогу-організатору Н.М. Варзі, учителю музики М.І.Сакаль за організацію проведеного дійства.

 

Методист відділу освіти  О.Пилипанинець« повернутися до списку новин