Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Підсумкове засідання колегії відділу освіти Свалявської РДА

Підсумкове засідання колегії відділу освіти Свалявської РДА

Напередодні Нового року та Різдвяних свят, 26 грудня 2019 року, на базі Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Свалявської районної ради Закарпатської області відбулася чергова колегія відділу освіти, на якій були присутні керівники закладів загальної середньої, позашкільної та завідувачі дошкільної освіти.

       Відкрила колегію та ознайомила присутніх із робочим порядком денним начальник відділу освіти, кандидат педагогічних наук Едіта Василівна Грабар.

У зв’язку зі змінами, внесеними до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 «Про затвердження порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», на колегію було запрошено директора Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Сивохопа Ярослава Михайловича, який надав чіткі роз’яснення щодо нововведень у проходженні курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками з 2020 року, пояснив нові функції та обов’язки ЗІППО та наголосив освітянам на особливостях підписання договорів, які укладатиме заклад освіти із сертифікованими МОН установами, які надають послуги із підвищення кваліфікації педпрацівників. Тему проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками продовжила завідувач РМК Е.С. Приходько.

Із підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році всіх присутніх ознайомила Н.І. Ладані, зазначивши, що цього року в олімпіадах взяло участь на 30 учнів менше, ніж у минулому році. Загалом у ІІ етапі предметних олімпіад призерами стало 283 учасників, зокрема 57– І місце, 98 –ІІ місце, 128 – ІІІ місце. Високі показники знань із навчальних предметів продемонтрували команди: серед закладів освіти І-ІІІ ступенів – Свалявська гамназія, Свалявські ЗОШ № 1, № 3; серед закладів освіти І-ІІ ступенів –  Свалявська ЗОШ № 4, Голубинська, Стройненська та Сусківська ЗОШ. Останні місця за рейтингом посіли Неліпинська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Тибавська ЗОШ І-ІІ ступенів.

Наступним питанням основної частини колегії було затвердження проекту річного плану роботи відділу освіти, з яким членів колегії ознайомила головний спеціаліст відділу освіти Н.Л.Чубар.

Останнє питання колегії – робота сайтів закладів освіти, зокрема статичний контент сайту (робота над офіційними матеріалами сайту), корекція матеріалів сайту (забезпечення «грамотності текстів» та відповідності матеріалу певним розділам сайту) – проведено у різних локаціях у формі начального тренінга. Присутніх було поділено на дві групи: до першої, під керівництвом методиста районного методичного кабінету Н.О.Степанюк, увійшли завідувачі ЗДО, до другої, під керівництвом інженера з програмного забезпечення відділу освіти Т.С.Оліфіровської, було залучено керівників та відповідальних за сайти у ЗЗСО.

Насамкінець начальник відділу освіти Е.В.Грабар та присутній на колегії голова районної державної адміністрації Р.В.Тарабій подякували всім за плідну роботу та співпрацю з відділом освіти, привітавши з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

 

 « повернутися до списку новин