Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Спогади свалявських школяриків, зокрема учнів ЗОШ №6, як колись безпритульні тварини стали їхніми домашніми улюбленцями

Спогади свалявських школяриків, зокрема учнів ЗОШ №6, як колись безпритульні тварини стали їхніми домашніми улюбленцями

Нещодавно уся Свалявщина долучилася до акції милосердя «Подаруй тварині дім». Однак наші школярики займалися добрими справами і раніше, адже навчені не бути байдужими до братів наших менших.

Ось цікаві історії від учнів Свалявської загальноосвітньої школи І ступеня №6 Свалявської районної ради Закарпатської області.

 

Василь Скрит: «Я вирішив долучитися до акції милосердя «Подаруй тварині дім». Разом зі своєю мамою знайшли котика біля кафе у м. Свалява, якого забрали додому і прихистили. В наш дім прийшла радість. Ми дуже любимо цього котика. Люди, не будьте безсердечними, не кидайте тварин на вулиці, вони теж живі істоти і відчувають біль!

 

Мирослав Суремко: «Ми вирішили долучитися до акції милосердя «Подаруй тварині дім». Біля воріт свого будинку я підібрав маленьке бездомне кошеня. Хтось підкинув кішечку, яка ще зовсім не вміла самостійно їсти. Вигодовували піпеткою. Наразі вона вже самостійно їсть та багато грається, адже оточена любов’ю і теплом у новій родині».

 

Олександр Попович: «Ми вирішили долучитися до акції милосердя «Подаруй тварині дім». Наш учень, гуляючи у полі поблизу Кирило-Мефодіївського монастиря, у канаві знайшов трьох кошенят. Разом із матусею я вирішив подарувати кошенятам дім. Наші бешкетники Аліса, Бублик та Мілка підросли, живуть у теплі, оточені турботою».

 

 « повернутися до списку новин