Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Дошкільнята Свалявщини вітають матусь зі святом!

Дошкільнята Свалявщини вітають матусь зі святом!

Усі ми знаємо, що в другу неділю травня в Україні відзначається поважне свято – День матері. Слово «мати», «мама», «матуся» завжди асоціюється із любов’ю, добротою, ласкою. Мама - найближча людина, яка піклується про всіх, незалежно від віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безмежною, щирою любовю. День матері - свято любові й поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові!

Ми звикли, що дошкільнята у закладах дошкільної освіти до цього свята готувалися заздалегідь, вітали своїх матусь танцями, співами, віршами. Цього року це свято проводитиметься в умовах карантину. Дошкільнята Свалявщини приготували подарунки власними руками для найрідніших людей та залюбки їх вручать Цьогоріч матусь чекає ще одна приємність – квіткові композиції, створені руками їх діток.

Свято матері – найулюбленіше зі свят, адже всі ми з дитинства, і через усе життя несемо у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ рідної матері, яка все розуміє, пробачить, притисне до серця і попри все, самовіддано любитиме свою дитину. Це свято є важливим моментом у вихованні дітей, адже саме діти повинні пізнати, відчути, ким є для них мама і якої пошани заслуговує.

У Святому Письмі від Марка сказано:«Шануй свого батька та матір». Тож привітаймо нині кожну Маму! Вшануймо її. Поклонімося Божій Матері за її молитви, за кожного з нас сьогодні й завжди!

 

Наталія Степанюк,

методист відділу освіти

 

 « повернутися до списку новин