Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Про проведення Міжнародної конференції «HSCI 2019: Інноваційна освіта в науці та техніці»

     Організаційний комітет 16-ї щорічної міжнародної конференції з Hands-on Science запрошує Вас прийняти участь у HSCI2019, яка відбудеться в НТУ «ХПІ», м. Харків з 2 по 6 вересня 2019 р.

HSCI2019 надасть ідеальну можливість для оволодіння новими педагогічними технологіями від відомих фахівців у сфері STEM-освіти та поділитися власним досвідом з імплементації власних методик з природничих та інженерно-природничих дисциплін.

За результатами конференції Ви отримаєте:

  • сертифікат учасника міжнародної конференції з педагогічної майстерності HSCI2019;
  • міжнародний сертифікат з проходженням стажування (5 днів) з опанування нових педагогічних методик (при відвідуванні усіх заходів конференції HSCI2019 та доповіді за обраним напрямком).

      Конференція організована Hands-on Science Network, до якої входять освітяни, методисти та науковці з п’яти континентів. Діяльність мережі спрямована на впровадження, як вирішального чинника, сталого розвитку суспільства, та заохочує до використання інноваційних практичних експериментальних підходів до науки, технологій та середовища викладання та навчання в школі. В конференції беруть участь представники понад 15 країн. Це перший захід подібного масштабу, що буде проводитися в Україні.

Додаткова інформація Завантажити 

web-сайт конференції :

http://hsci.info/hsci2019/« повернутися до списку новин