Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Про можливості навчання під час карантину 

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008, тел.: (0312) 63-02-67; факс 61-30-93, e-mail: depon@carpathia.gov.ua, код згідно з ЄДРПОУ 39663933

 

від 25.03.2020 № 0-15/861                    На № від

Керівникам місцевих органів

управління освітою 

Керівникам закладів освіти 

 

Про можливості навчання

під час карантину 

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

У цих умовах департамент освіти і науки обласної державної адміністрації продовжує інформувати про можливості отримати практичні поради щодо організації дистанційного навчання. 

23 березня Міністерство цифрової трансформації України презентувало оглядовий онлайн-курс сервісів дистанційного навчання для освітян. Онлайн-курс доступний на платформі Дія. Цифрова освіта. за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/online-services-for-teachers.

Онлайн-курс містить 6 відеороликів, у яких ідеться про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.

За добу для навчання на онлайн-курсі було зареєстровано більше 6000 педагогів, з яких майже 5000 повністю пройшли курс і отримали електронні сертифікати. 

Водночас інформуємо, що до завершення карантину продовжує працювати віртуальна школа „Ранок” і кожного буднього дня проводить безкоштовні онлайн-уроки для учнів закладів загальної середньої освіти. Актуальну інформацію про Віртуальну школу „Ранок” можна знайти на сайті https://www.ranok.com.ua/game/virtualschool/.

Крім того, щочетверга „Ранок” проводить Віртуальні педради. 26 березня відбудеться чергова онлайн-педрада на тему „Як стати гуру в дистанційному навчанні: 10 практичних порад”. Кожний зареєстрований (реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/ptbcvUF) учасник, який заповнить запропоновану Google-Форму та успішно пройде тест, отримає сертифікат із зазначенням кількості прослуханих годин. 

Звертаємо увагу, що розклад постійно оновлюється, тож рекомендуємо слідкувати за розміщенням інформації за посиланням: https://cutt.ly/ttbTIyW

 

Директор департаменту          Ганна СОПКОВА 

 

Лукач  63 04 83« повернутися до списку новин