Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Воля наша, як і наші м’язи!

Воля наша, як і наші м’язи!

Воля наша, як і наші м’язи, 
міцніє від постійно посилюваної 
діяльності… не даючи їм вправи,
ви неодмінно матимете 
слабкі м’язи і слабку волю.

 

К.Д. Ушинський

 

- Як ви стали такими?...

- Як ви добилися?...

- Як досягли?...

   Скільки таких запитань доводиться чути важкоатлетам Свалявської ДЮСШ – скрізь, де випадало змагатися і просто бувати! Вони з впевненістю відповідають, що тренуються, додержують режиму. Але всю «кухню» про техніку «залізної гри» в двох словах не відкриєш. Це треба бачити і відчути. Важкоатлетичний спорт невпинно прогресує як всі види спорту. І головне – вони ніколи б не стали тими, ким є без підтримки рідних, тренерів, друзів та великої армії вболівальників.

  Спостерігаючи за виступом наших вихованців на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років в м. Коломия (Івано-Франківська обл.) з 03 по 07 лютого, бачимо, як сходячи на поміст – зупиняються, наче в глибокій задумі, розслабивши всі м’язи, перед штангою, що виблискує сталлю і нікелем. А їхні друзі, тренери і соратники по спорту сильних, схвильовано стежать за кожним їхнім рухом. І як же вони вболівають в ту мить, коли могутнім зусиллям вони підносять снаряд угору! 

   Представниками Свалявської ДЮСШ були три спортсмени: Михайло Ступін (майстер спорту України) вагова категорія 89 кг, ІІІ місце у ривку та став четвертим на цьому Чемпіонаті (сума двоборства 275 кг); 15-ти річний Петро Гебеш (вагова категорія 55 кг) ввійшов в десятку найсильніших (сума двоборства 154 кг) та Василь Безик. Тренерами і наставниками важкоатлетів є Василь Попович та Сергій Фотул.


   Пишучи  цей допис, я просто хотіла до вас донести, про те, як стають сильними, як ідуть до мети, про наших вихованців-важкоатлетів, про пам’ятні змагання і перемоги, зустрічі і враження. І якщо ця розповідь допоможе комусь з молодих знайти шлях на поміст, полюбити цю техніку «залізної гри», застереже від якихось помилок, - я буду щиро рада.
Займайтесь спортом, та будьте здорові!

      Вікторія Титинець
заступник директора Свалявської ДЮСШ

 

 

 « повернутися до списку новин