Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Блискавкозахисні споруди у закладах освіти Свалявського району

Блискавкозахисні споруди у закладах освіти Свалявського району

 

Блискавка є одним із найбільш непередбачуваних і небезпечних для людини природним явищем. Розряд блискавки у будівлю є небезпечним для здоров’я людей, може пошкодити саму будівлю, призвести до швидкого займання та появи пожежі, пошкодити електричні мережі тощо.

Саме тому ми повинні повсякчас відстежувати роботу блискавкозахисних приладів, щоб уникнути вищезазначених проблем. Адже відсутність необхідних систем протипожежного захисту у закладах освіти є  порушенням вимог законодавства.

У зв’язку із цим питання правильної роботи блискавкозахисних споруд у закладах освіти є завжди на контролі відділу освіти Свалявської РДА.

Так, у 2018 році було зроблено ремонт блискавкозахисних приладів у Свалявській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2, Свалявській гімназії, Неліпинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів на суму 175241 грн. У липні-вересні 2018 року відремонтовано блискавкозахисні споруди також у трьох дошкільних закладах району: Березниківському, Керецьківському та Стройненському на суму 94944 грн.

У серпні 2019 року було здійснено перевірку всіх ЗЗСО району та надано послуги із технічного обслуговування вимірювальних випробувальних приладів блискавкозахисних споруд на суму 26520 грн.

У травні 2020 року відремонтовано блискавкозахисні споруди у Свалявській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4 та Дусинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів на суму 92541 грн.

Сьогодні забезпечення закладів освіти необхідними системами протипожежного захисту є одним із пріоритетних завдань, виконання якого слід домагатися усіма можливими способами та засобами впливу.

 Начальник групи

централізованого господарського

обслуговування шкіл,

Михайло Софілканич« повернутися до списку новин