Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Щодо преміювання педагогічних працівників Свалявщини

Щодо преміювання педагогічних працівників Свалявщини

24 вересня 2020 року на базі Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася нарада керівників ЗЗСО. Серед інших питань начальник відділу освіти Едіта Грабар оголосила директорам приємну новину – у вересні, напередодні Дня вчителя, всі педагогічні працівники Свалявщини, за сприяння голови Свалявської райдержадміністрації Романа Васильовича Тарабія, будуть премійовані у розмірі посадового окладу. Крім того, педагоги, які підготували учнів-переможців обласних етапів конкурсів та олімпіад, отримають подвійне преміювання. Це стало можливим завдяки належному фінансуванню Міністерством освіти і науки України освітньої галузі району. Адже заробітна плата, 30-відсоткова надбавка за престижність, премії педпрацівникам нараховуються з освітньої субвенції.

Після оголошення Едітою Василівною інформації про преміювання на сайті Свалявської районної ради з’явився текст: «Сьогодні, 24 вересня, головою ради Мирославою Ливч було ініційовано звернення до голови райдержадміністрації Романа Тарабія щодо преміювання всіх працівників освітніх навчальних закладів з нагоди Дня вчителя».

Пояснюємо: Свалявська районна рада не виділяла коштів для преміювання до Дня працівників освіти. Премії педагогічним працівникам будуть виплачені за рахунок коштів освітньої субвенції, що надійшли із державного бюджету. Крім того, питання преміювання вчителів відділом освіти Свалявської РДА було погоджено ще 2 тижні тому.« повернутися до списку новин