Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

11 листопада 2019 року Свалявський район безоплатно отримав ігрові набори Six Bricks

       У рамках реалізації Концепції „Нова українська школа” та спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та  The LEGO Foundation 11 листопада 2019 року Свалявський район безоплатно отримав ігрові набори Six Bricks.

Ігровий набір Six Bricks –  6 цеглинок – отримав кожен учень першого класу  ЗЗСО району, щоб в ігровій формі цікаво і легко здобувати знання. Різнокольорові шість цеглинок дозволяють проводити розвивальні, математичні заняття та виконувати інші логічні вправи.

            Одне з найважливіших завдань, яке ставить перед собою сучасний учитель у своїй педагогічній діяльності – це розвиток пізнавальної активності і самостійності учнів, тому використовує нетрадиційні форми організації навчально-пізнавальної діяльності. Гра – один із  ефективних методів навчання, він дозволяє поглибити знання учнів, підвищити інтерес до предмета. У тому і є її феномен, що, будучи розвагою, відпочинком, вона здатна перерости в навчання, у творчість, у терапію, у модель типу людських відносин і проявів у праці.



« повернутися до списку новин