Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Заняття спортом - благодатне поле для формування позитивних рис!

Заняття спортом - благодатне поле

для формування позитивних рис!


   Спорт взагалі, і дитячий зокрема, повинен стати масовим явищем. Не важливо, стане дитин

а в майбутньому професійним спортсменом чи ні. Головним завданням має стати виховання здорової, цілісної і гармонійної особистості. Необхідно розуміти, що кожна дитина - особистість.    Дивитися, чим захоплюється дитина, що їй цікаво. Можливо, варто пробувати різні напрямки спорту. У той же час, важливо, щоб остаточний вибір виду спорту був за самою дитиною.

У Свалявській ДЮСШ приділяється особлива увага у розвитку певних видів спорту.   

 

Легка атлетика.

21 вересня в м. Ужгород відбувся Чемпіонат Закарпатської області  з легкої атлетики юнаки та дівчата 2002, 2003, 2004, 2005 р.н. та молодші.

150 учасників змагань з усіх куточків нашого краю, серед яких 20 легкоатлетів різної вікової групи представили Свалявську ДЮСШ.

Непогані і результати у наших вихованців на цих змаганнях.

Антон Уліганинець на дистанції 1500 м (4.39.) посів І місце.

Владислав Чечур – 800м (2.17.) ІІ місце.

Олександра Керечун – 100м (13.8.) І місце.

   В естафетному забігу команда наших спортсменів посіла четверте місце, програвши 1.7 секунд бронзовим призерам цього етапу змагань.

   Але на легкоатлетів Свалявської ДЮСШ через 2 тижні чекає СК Кубок Ужгорода. Надіємось, що наші вихованці покажуть себе на високому рівні. Допоможуть їм у цьому тренери-легкоатлети Віктор Загарій, Олександр Головнич, Андрій Цільо та Марія Вориняк.

 

Важка атлетика.

21 вересня в с. Коротняни Ужгородського р-н. відбувся Чемпіонат Закарпатської області з важкої атлетики юнаки та дівчата до 15 років. 18 важкоатлетів представляли Свалявську ДЮСШ. Показали хороші результати.

Артем Ганенко (Сума двоборства 131) – І місце.

Василь Альберт (Сума двоборства 97) – І місце.

Андрій Шпичка (Сума двоборства 133) – ІІ місце.

Іван Коваль (Сума двоборства 71) – ІІІ місце. 

Тренери спортсменів – Василь Попович та Сергій Фотул.

 

Заняття спортом представляють собою благодатне поле для формування позитивних рис особистості, лідерства, боротьби зі страхами, розвитку змагальних здібностей, виховання почуття колективізму, моральної та фізичної підготовки до переживання різних стресових станів. Постійно долаючи навантаження, іноді змушуючи себе, діючи через напругу, людина бореться з іншою стороною своєї особистості - повільністю, слабкістю, страхом. В ході занять спортом людина вчиться мобілізувати свою волю, проявляти вольові якості, необхідні для досягнення мети, вміти розраховувати сили, керувати поєдинком, ефективно діяти при браку часу. 

 

                                                                             Вікторія Титинець

                                 заступник директора Свалявської ДЮСШ

 « повернутися до списку новин