Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

«Шкіряний м’яч»

     Відповідно до спільного Положення про змагання із футболу «Шкіряний м’яч» у 2019/2020 н.р., затвердженого начальником відділу освіти та начальником сектору молоді та спорту Свалявської райдержадміністрації, з метою підвищення рівня масовості дитячо-юнацького футболу, організації фізкультурно-оздоровчої й виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, зміцнення здоров’я дітей, залучення їх до популярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та подальшого розвитку шкільного футболу, 15 жовтня 2019 року між учнями закладів загальної середньої освіти відбулися районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч».

У футбольному турнірі взяли участь 19 команд закладів загальної середньої освіти району. Змагання проводилися у трьох вікових групах: молодша, середня, старша. Методом жеребкування команди шкіл І-ІІІ та І-ІІ ступенів було розділено на три зони, які відповідно змагалися на базах шкіл: Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ст., Свалявської гімназії та Стройненської ЗОШ І-ІІ ст. Змагання проходили за коловою системою. Фінальні змагання проводилися на базі Свалявської гімназії.

У напруженій боротьбі переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнських змагань із футболу «Шкіряний м’яч» стали команди:

Старша група (учні 2009 року народження):

І місце – команда Свалявської гімназії;

ІІ місце – команда Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – команда Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Середня група (учні 2008 року народження):

І місце – команда Свалявської гімназії;

ІІ місце – команда Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – команда Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

Молодша група (учні 2007 року народження):

І місце – команда Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – команда Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – команда Неліпинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможців нагороджено спільними грамотами відділу освіти та сектору молоді та спорту Свалявської райдержадміністрації, а також футбольними м’ячами, які їм презентував директор «Голден Фрутс» та «Крок Вудс» Юрій Грига.

Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників змагань, бажаємо їм у подальшому легких стартів і вдалих виступів. Кращим юним футболістам зичимо успіхів та наснаги для гідного представлення нашого району в обласному етапі Всеукраїнських змагань із футболу «Шкіряний м’яч».

Спонсору змагань, Юрію Гризі, висловлюємо щиру подяку за підтримку юних футболістів.« повернутися до списку новин