Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

«Зоологічна галерея»

  Щорічно, з нетерпінням, творчим азартом, любов’ю до природи, своїми авторськими уявленнями про тварин чекають учні наших шкіл конкурсу «Зоологічна галерея».

   Відповідно до п.89 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю, затвердженого наказом МОН від 28.11.2019 року №1489 “Про затвердження Плану всеукраїнських організаційно-масових заходів на 2020 рік” та  річного плану роботи Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, з метою виявлення та підтримки обдарованих  і талановитих дітей  Свалявський відділ освіти  у лютому-березні цього року провів районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея».

    Мета конкурсу – виконання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, активізація пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей, розвиток образного мислення і емоційної чуйності та розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління.

     В районному етапі конкурсу взяли участь учні 7-9 класів із  15 загальноосвітніх закладів освіти.

   Конкурс проводився у заочному форматі.

      Кількість робіт від автора чи колективу – два малюнки (на першому – намалювати птахів чи ссавців, які мешкають на території регіону; на другому представників різних зоогеографічних областей світу).  Формат малюнка – А2 (1/2 ватмана).

     Конкурсні роботи оцінювались за такими критеріями: художня виразність; 

реальність вигляду і характерних ознак птахів і ссавців регіону, зоогеографічних областей світу; оригінальність композиційного рішення;

індивідуальність і креативність творчого почерку.

   Переможцями конкурсу цього річ стали:

- Попович Євгенія, Ясінський Ростислав -  учні Свалявської гімназії;

    Лауреати: 

- Фізер Євгенія, Парій Ольга - учні Свалявської загальноосвітньої школа І-ІІІ  ступенів №3 ,

- Зенгел Олександра  - учениця Неліпинської загальноосвітньої школа І-ІІІ  ступенів,

- Міндей Вікторія – учениця Пасіцької загальноосвітньої школа І-ІІІ  ступенів;

- Грига Артем – учень Керецьківської загальноосвітньої школа І-ІІІ  ступенів;

- Словенко Валентин - учень Сасівської загальноосвітньої школа І-ІІІ  ступенів.

  Вітаємо переможців та лауреатів конкурсу. Бажаємо творчих успіхів та перемог. Щиро вдячні всім учасникам, керівникам робіт, керівникам навчальних закладів  за активну участь у конкурсі «Зоологічна галерея». « повернутися до списку новин