Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Заміна вікон та дверей у Керецьківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області

Заміна вікон та дверей у Керецьківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області

 

Відділ освіти Свалявської РДА проводить постійну і планомірну роботу зі зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної бази закладів освіти району.

Так, на виконання програми Міністерства освіти і науки України «Спроможна школа для кращих результатів» було отримано субвенцію з державного бюджету у сумі 1 863 441 грн (співфінансування із районним бюджетом – 10 відсотків) на капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Керецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.

Відділ освіти провів процедуру державних закупівель, переможцем оголосив ФОП Шоля А., з яким уклав Договір на виконання робіт як із підрядною організацією.

На сьогодні ремонт завершено. Відповідно до актів виконаних робіт використано коштів у сумі 1 732 754 грн. Економію коштів повернуто до державного бюджету. В основному корпусі школи встановлено 102 вікна і 34 дверей преміум-класу.

 

 

 

 « повернутися до списку новин