Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

В ЗОЕНЦ підбито підсумки обласного етапу всеукраїнського фестивалю „В об’єктиві натураліста – 2020”

В ЗОЕНЦ підбито  підсумки обласного етапу всеукраїнського фестивалю
„В об’єктиві натураліста – 2020”
     

   Щороку проводиться заочний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю „В об’єктиві натураліста” з метою формування в них екологічної культури засобами кіно- та фотомистецтва. В конкурсі беруть участь учні загальноосвітніх, позашкільних освітніх закладів.  Цьогоріч тема фестивалю – „ Юннатівському руху України – 95”.
      Основним завданням конкурсу є виховання в дітей любові до рідного краю, екологічне та естетичне виховання, пошук нових форм і методів формування в учнів навичок природоохоронної та просвітницької діяльності.  Фестиваль проводиться у два етапи: перший – обласний (відбірковий), журі оцінює  конкурсні роботи згідно з номінаціями „Кращий відеофільм”, „Кращий відеоролик”, „Кращий слайд-фільм”, „Краща фоторобота”. Найкраща робота визначається за такими критеріями: відповідність темі фестивалю, повнота її розкриття – 10 балів; власна творча неповторність – 20 балів; актуальність порушеної проблеми – 12 балів; науковий підхід до вирішення порушеної проблеми – 18 балів; пізнавальне та виховне значення роботи – 12 балів; рівень майстерності – 16 балів; якість виконаної роботи – 12 балів. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 100 балів.

       Нелегким завданням для журі було оцінювати подані конкурсні роботи. Всього надійшло понад 30 робіт з 6 районів: Мукачівського, Виноградівського,  Великоберезнянського, Тячівського, Рахівського та Свалявського, а також до конкурсу долучилися вихованці гуртка відеостудії „Дивосвіт” Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.  Цікавою і інтригуючою родзинкою стали перегляди відеофільму та відеоролика, де відслідковувалася навчально-виховна та природоохоронна діяльність ЗОЕНЦ-країни юннатії. Відеороботи оживляла участь юннатів у різних екологічних акціях, де радість і щастя випромінювали дитячі погляди при посадці дерев, при дбайливому ставленні до першоцвітів та мешканців вольєрів і кутка живої природи: козульки, павичів, кроликів, птахів.
       В номінації „Кращий слайд-фільм”: ІІІ місце за роботу „Першоцвіти нашої місцевості” отримав  Зеленько Юрій,  учень Сасівськаої ЗОШ I-III ступенів, Свалявської районної ради, керівник Зеленько Олена Іллівна.

Вітаємо лауреата конкурсу та керівника!!!!!!!!!!!!!!!!!!!« повернутися до списку новин