Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Військово-патріотичне виховання  одинадцятикласників Свалявського району

          12 квітня відповідно до наказу відділу освіти про проведення 3-дених навчально-польових зборів та одноденних практичних занять з медико-санітарної підготовки з дівчатами 11-их класів було проведені  навчальні заняття, які передбачені програмою предмету «Захист Вітчизни».

        Відкриття зборів відбулося в кожному ЗНЗ, після чого школярі приступили до здачі нормативів, стройової підготовки, до занять із тактичної та вогневої підготовок.

    Під час проведення навчально-польових зборів вчителі предмету «Захист Вітчизни» підвели підсумки спільної роботи з учнями за два роки.

      Юнаки продемонстрували знання щодо характеристики загальновійськового бою, видів вогню і маневру, способів пересування на полі бою та інше.

      На урочистому завершальному етапі зборів, який відбувся на базі Свалявської гімназії, виступили заступник голови райдержадміністрації Коршинський М.М. та начальник відділу освіти Грабар Е.В., які наголосили на важливості проведення занять у такий відповідальний для України час.

    На завершальному етапі хлопці в польових умовах прослухали курс із основ мінної підготовки, практично обладнали захисні позиції та відпрацювали дії взводу у наступі й обороні. Під час заняття з медико-санітарної підготовки старшокласники здобули навички користування засобами солдатської аптечки.

    Хочеться відзначити учнів: Капустея Юрія та Шовш Павла (Свалявська гімназія та Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст.№3) -  за кращі результати у забігу на дистанції з 100 м; Балана Юрія( Керецьківська ЗОШ І-ІІІ ст.) – кращий результат з метання гранати; Гучковича Дмитра (Дусинська ЗОШ І-ІІІ ст.) – кращий результат у підтягуванні; Капустея Юрія (Свалявська гімназія) – кращий результат у забігу на  дистанцію з 1000 м.

Переможцями у командному складі спартакіади допризивної підготовки молоді Свалявського району стали:

І - місце – Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;

ІІ - місце – Керецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;

ІІІ - місце – Березниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

    Вітаємо всіх учасників, переможців змагань та бажаємо перемоги в наступному етапі обласних змаганнях.

           Надія Островка, методист РМК відділу освіти« повернутися до списку новин