Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Ремонт електромереж у закладах загальної середньої освіти Свалявського району

Ремонт електромереж у закладах загальної середньої освіти Свалявського району

 

       Відділ освіти Свалявської РДА відповідно до планів щороку проводить капітальні чи поточні ремонти закладів загальної середньої освіти району. Адже приміщенням багатьох шкіл на сьогодні вже чимало років, тому вони весь час вимагають реконструкції або ремонту.

   Левову частку коштів щороку доводиться витрачати на ремонт чи реконструкцію електромереж, освітлення тощо. За останні три роки відділом було здійснено великий обсяг робіт у цьому напрямку, оскільки ремонт електромереж у школах району востаннє проводився у 60-80-х роках минулого століття.

      За ці роки на ремонт електромереж із районного бюджету було спрямовано 1075579 грн та частково або повністю замінено стару електромережу, встановлено нові вимикачі, розетки та сучасні LED-світильники у необхідній кількості. Крім того, було встановлено нові розподільчі щити та апарати захисту з розрахунку необхідних потужностей. Також було виконано роботи із проведення ліній живлення до аудиторій, запланованих під компютерні класи. У цих приміщеннях проведено електромережу, яка витримує збільшені навантаження, встановлено окремі апарати захисту від перенавантаження та необхідну кількість розеток із розрахунку, що кожен компютер та обладнання до нього матиме свою групу розеток, що дасть можливість не використовувати електричні подовжувачі.

     Так, у 2018 році на зазначений ремонт у Свалявській гімназії, Березниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дусинській ЗОШ І-ІІІ ступенів було витрачено 386020 грн. У 2019 році ремонтні роботи було проведено у Свалявській гімназії, Свалявській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Свалявській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Стройненській ЗОШ І-ІІ ступенів на суму 489953 грн. У Росошанській ЗОШ І-ІІ ступенів заміну і ремонт електромереж та електрообладнання було здійснено під час капітального ремонту приміщень. Крім того, цьогоріч у старому корпусі Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 було завершено ремонтні роботи на суму 199606 грн, отже, на сьогодні в будівлі школи замінено всю стару електромережу на нову відповідно до вимог і стандартів.

      Виконані роботи дають можливість повноцінно здійснювати в школі навчально-виховний процес у комфортних та безпечних для учнів умовах, адже облаштування приміщень забезпечить належні умови для навчання та впровадження у навчально-виховний процес сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

 

Михайло Софілканич,

начальник групи централізованого

господарського обслуговування« повернутися до списку новин