Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ

       5 квітня 2019 року на базі Свалявської дитячої школи мистецтв відбувся районний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», участь у якому взяли більше 35 дітей із багатодітних родин нашого району.

Цей відкритий мистецький захід проводився за ініціативи управління праці та соціального захисту населення та  підтримки відділу освіти Свалявської райдержадміністрації.

          Фестиваль вже став традиційним на Свалявщині, продемонструвавши кращі зразки дитячої творчості. Адже він є символом відродження культурних та моральних цінностей сім’ї, родинних традицій та історичної спадщини. За його результатами виявляють та підтримують талановитих дітей, розвивають творчі навики та здібності у  різних видах мистецтва.

 

       Конкурсантів фестивалю привітала начальник відділу освіти, кандидат педегогічних наук Едіта Василівна Грабар, яка подякувала багатодітним батькам за всебічне виховання дітей та побажала успіхів конкурсантам. Приєдналися до теплих слів вітань й методисти РМК відділу освіти Надія Островка та Наталія Ладані.

        Багатодітна родина – це дружня родина, і тому не дивно, що учасники мали підтримку: матерів, татів, бабусь і навіть дідусів. А дехто із дітей виступали не лише самостійно, а з сестрами і братами.

 

 

Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі у складі:

начальника відділу освіти  - Грабар Едіти Василівни;

головного спеціаліста відділу освіти – Дребітко Марії Василівни;

директора Будинку школярів – Ярчич Жанни Йосипівни;

методиста відділу освіти – Ладані Наталії Іванівни;

викладача образотворчого мистецтва - Дорош-Майор Ванди Степанівни.

     Цьогорічний конкурс-фестиваль проводився за наступними номінаціями: вокальне мистецтво, музичне виконання, художнє та авторське виконання, хореографія, оригінальний жанр, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.

      Учасники фестивалю-конкурсу демонстрували свої таланти та ділилися вмінням творити дива. Присутні спостерігали за цілим різнобарв’ям талантів: від умінь натхненно співати, виразно декламувати, виконувати хореографічні етюди, дивувати майстерністю пейзажного живопису. Окрім вищеназваних талантів, учасники конкурсу представили свої художні роботи, власноруч зроблені прикраси та елементи декору, вишиті картини.

        Переможцями в кожній номінації відзначено грамотою та подарунками. Усі інші учасники отримали грамоти за активну участь у фестивалі та заохочувальні призи.  

       Отож, переможцями у  номінації «Вокальне мистецтво» стала Мандзюк Юлія, учениця Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, у номінації «Художнє та авторське виконання» - Мателега Мирослава, учениця Росошанської  ЗОШ І-ІІ ступенів, у номінації «Музичне виконання» - Бистрянин Марія,  учениця Сусківської ЗОШ І-ІІ ступенів, у номінації «Образотворче мистецтво» -  Парій Ольга, учениця Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

         Скажемо відверто, що  і дітей, і гостей свята переповнювали почуття світлої радості, щирого захоплення. Ми впевнені, що завдяки витримці й терпінню батьків, наполегливості й умінню педагогів розгледіти юні таланти наша молодь стане гідною надією держави.

 Методисти РМК віділу освіти Наталія Ладані та Надія Островка« повернутися до списку новин