Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Підсумки першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2020” підведено

     

           18 грудня 2020 на методичній нараді заступників директорів шкіл, яка проводилася на базі Дусинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, підведено підсумки першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2020”.

         У конкурсних випробуваннях першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2020” у номінаціях: „Образотворче мистецтво”, „Хімія”, „Початкова освіта”, „Зарубіжна література”, „Історія” взяли участь 14 педагогів.

       Начальник відділу освіти Грабар Е. В. зауважила, що участь у конкурсі - це шлях до фахового зростання педагога. Побажала успіхів у випробуваннях на другому турі конкурсу «Учитель року-2020» переможцям першого туру. Едіта Василівна відзначила цілеспрямовану роботу з виявлення та підтримки талановитих педагогічних працівників дирекцій Ганьковицької, Голубинської, Сасівської, Стройненської, Свалявської №4 загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, Свалявської гімназії, Березниківської та Неліпинської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

        Переможців та лауреатів першого туру “Учитель року-2020” нагороджено дипломами та відзначено грошовими преміями від райкому профспілки.

          Учні Дусинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів привітали учасників педагогічного зібрання.« повернутися до списку новин