Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

НАРАДА ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

НАРАДА  ЗАСТУПНИКІВ  ДИРЕКТОРІВ  ШКІЛ  З ВИХОВНОЇ РОБОТИ.

   В січні 2020 року на базі Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 проведено нараду заступників директорів шкіл з виховної роботи з порядком денним: про посилення роботи з пожежної безпеки, про підсумки акції «Назустріч мрії», з досвіду роботи Свалявської гімназії з національно-патріотичного виховання учнів.

   О.Пилипанинець, методист відділу освіти, яка наголосила, що  в зв’язку  з пожежею в Свалявській  ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 у всіх закладах освіти провести виховні години, бесіди, зустрічі з працівниками пожежної безпеки, проведення практичних занять з евакуації учнів на випадок пожежі. Ознайомити учнів з телефонами термінових викликів :101, 102, 103, 104. Учкомам шкіл випустити загальношкільні газети з протипожежної безпеки.

   За підсумками 2019 року відділ освіти та 12  закладів  освіти  отримали подяки Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом» з Києва.

   Підведено підсумки конкурсу «Новорічна  композиція», «Український  сувенір». Згідно наказу відділу освіти переможці нагороджені грамотами відділу освіти. Найкращими були Ганьковецька, Голубинська, Пасіцька  ЗОШ І-ІІ ступенів, Неліпинсьа ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Директор Будинку школярів Жанна Ярчич відмітила проведення конкурсу «Знай, люби свій рідний край» та ознайомила присутніх про проведення семінару з екологічного виховання на базі санаторії «Квітки полонини».

   Надія  Загуменнова , керівник МО заступників директорів шкіл з виховної роботи заступник  директора Сваляської гімназії  ознайомила присутніх з досвідом роботи школи з національно-патріотичного виховання учнів. Учнівське самоврядування школи працює за напрямком «СХІД І ЗАХІД –разом». В 2019 році Свалявську гімназію відвідала гімназія м. Попасне Луганської області. Важливе значення має проведення військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»), викладання предмету «Захист Вітчизни», поваги до держаних символів України: Прапора, Гімну, Гербу. Особливе значення має досконале знання української мови.

   Оксана Пилипанинець, методист відділу освіти відмітила про створення міжшкільних ресурсних центрів, що забезпечуватимуть викладання предмета «Захист  Вітчизни» («Захист України»), звернути особливу увагу на роботу сайтів закладів освіти з національно-патріотичного виховання учнів, проведення культурно-мистецьких заходів, присвячених історичним подіям і діячам, борцям за  незалежність України і її територіальну цілісність, участь в семінарах з  питань утвердження української мови в усіх сферах суспільного життя, проведення  уроків мужності за участі воїнів АТО.

 

Оксана Гаврилівна Пилипанинець,

 методист  відділу  освіти Свалявської РДА« повернутися до списку новин